Güneş Kolye
Güneş Kolye
Güneş Kolye
Güneş Kolye

Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük Kullanıma Uygun Tasarım

Fiyat : ₺345,00(KDV Dahil)

 

⭐️Vip seridir. (RODYUM KAPLAMA)

⭐️Ürünlerimizin hiçbiri nikel içermemektedir. Alerji yapmaz. (Aşırı hassasiyeti olmayan müşterilerimiz gönül rahatlığıyla tercih edebilirler) 

⭐️Günlük kullanıma uygun olup sudan etkilenmez.

⭐️Duş, Deniz, Havuz, Hamam, Spa kullanımında %99’a kadar dayanıklıdır. Parfüm ve kimyasallara maruz kalmadığı sürece ürünlerimizi kararmadan uzun süre sıkıntısız kullanabilirsiniz.(Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)

 

Zarafet ve rahatlığın uyumlu bir karışımı olan seçkin Güneş Kolyemizle tarzınızı yükseltin.

Bu çarpıcı parça, sıcaklığı ve pozitifliği temsil eden güneş uçlu bir pandantife sahip altın renkli bir zincire sahiptir.

Özenle hazırlanmış, hassas cilde sahip olanlar için mükemmel bir aksesuardır.

Parlamanızı sağlamak için tasarlanan kolye, yeni bir günün güzelliğini yakalayan, güneşten ilham alan benzersiz bir tasarıma sahiptir.

Rodyum kaplama, kalıcı parlaklık sağlarken, merkezindeki zirkon taşları, güneşin yumuşak ışınlarını anımsatan ince bir ışıltı katıyor.

Ancak hepsi bu kadar değil – konforun herkes için önemini anlıyoruz. Bu yüzden kolyemiz hassas cilde sahip olanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Tahriş veya rahatsızlıktan endişe duymadan güzelliğinin ve cazibesinin tadını çıkarabilirsiniz.

İster özel bir gün için giyiniyor, ister günlük görünümünüze zarafet katıyor olun, Güneş Kolye Tasarımımız mükemmel bir seçimdir.

Şık tasarımını, cilt dostu malzemelerini ve güneşin pozitifliğini benimseyin - bırakın içinizdeki ışıltı parlasın!

Kaplama
Rodyum
Taş
Zirkon
Alerjen uyarısı
Nikel içermez
Etiketler
Güneş, Güneş Kolye, Güneş Kolye Hem, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük Kullanıma, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük Kullanıma Uygun, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük Kullanıma Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük Kullanıma Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük Uygun, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Günlük Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Kullanıma, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Kullanıma Uygun, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Kullanıma Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Kullanıma Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Uygun, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem de Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem Günlük, Güneş Kolye Hem Şık Hem Günlük Kullanıma, Güneş Kolye Hem Şık Hem Günlük Kullanıma Uygun, Güneş Kolye Hem Şık Hem Günlük Kullanıma Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem Günlük Kullanıma Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem Günlük Uygun, Güneş Kolye Hem Şık Hem Günlük Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem Günlük Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem Kullanıma, Güneş Kolye Hem Şık Hem Kullanıma Uygun, Güneş Kolye Hem Şık Hem Kullanıma Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem Kullanıma Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem Uygun, Güneş Kolye Hem Şık Hem Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık Hem Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık de, Güneş Kolye Hem Şık de Günlük, Güneş Kolye Hem Şık de Günlük Kullanıma, Güneş Kolye Hem Şık de Günlük Kullanıma Uygun, Güneş Kolye Hem Şık de Günlük Kullanıma Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık de Günlük Kullanıma Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık de Günlük Uygun, Güneş Kolye Hem Şık de Günlük Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık de Günlük Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık de Kullanıma, Güneş Kolye Hem Şık de Kullanıma Uygun, Güneş Kolye Hem Şık de Kullanıma Uygun Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık de Kullanıma Tasarım, Güneş Kolye Hem Şık de Uygun,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR