Hoş geldin Grazia Kızı!

 

Grazia Kızı diyorum çünkü bizi yakından tanımak için buralara kadar geldiysen artık sen de bizden birisin…

 

Her markanın arkasında kendine özel, çabalarla, başarılarla, başarısızlıklarla dolu bir hikayesi var. Bizim de öyle.

 

Markamızı anlatmadan önce biraz bizi tanımanızı isteriz.

 

Biz Kimiz?

 

Biz, 2018 yılında korkarak ama inanarak bu yola çıkmış 2 genç girişimciyiz. Biz Cansu ve Fatih.

 

Hayatlarını birleştiren, bunu yaparken her anlamda birbirimize destek olmayı hedefleyen, güçlerimizi birleştirip her geçen gün ekibini ve markasını büyüten isimleriz.

 

Yola çıkarken elimizde iki şey vardı. Eşim Fatih’in fotoğrafçı olmasından kaynaklı inanılmaz güvendiğim vizyonu ve benim alışveriş kolikliğimden kaynaklı sektöre olan hakimiyetim.

 

Tamam işte! İlk aşamada gerekli olan her şey hazır ♡

 

Nasıl Başladık? Nasıl Devam Ediyor?

 

Hayatta en çok zevk aldığım şey, çarşı pazar ve tüm e-ticaret sitelerini gezip değişik parçalar bulup farklı kombinler yapmak ve bunları fotoğraflamaktı. Bir tatile gidilecek ise bir ay öncesinden o valiz hazırlanmalıydı. Düğün mü var aman tanrım ne giyeceğim? Hemen internetten araştırmalar yapılır, takı kıyafetlerle fotoğraf çekimi için pozlar belirlenirdi.

 

O sıralar hatrı sayılır bir takipçim vardı. Birçok kişi bunu nerden aldınız link atar mısınız diye sormaya başladı. Sorular artıkça butik açmak benim hayalim olmaya başladı!

 

2018 yılında minicik bir takı çantası ile başladığım Grazia hikayem önce bir ofise sonra da ürün çeşitliliğini arttırarak Cassaba Modern Avm’de bir mağazaya dönüştü. Tahmin edersiniz ki hiç kolay olmadı…

 

O çanta ile önce eş dost evleri, okullar, hastaneler, kreşler dolaşıldı. Öyle güzel müşterilerim oldu ki çoğu beni hiç bırakmadı… Arabamın bagajına sığmaz oldum…

 

ilk ofisimi 2020 yılında açtım. Eskişehir’de uzun süre konuşulan o ayıcıklı balkonlu e-ticaretle büyüttüğüm o ofisim ise şimdi Cassaba Modern’de bir mağazaya dönüştü.

 

İşe başlarkenki takı çantam hala dükkanımda. Onu her gördüğümde gözlerim doluyor ve daha çok gururlanıyorum...

 

Anlatması kısa ama ardı dolu upuzun bir hikayemiz, gidecek çok yolumuz var. Her geçen gün daha fazla insana ulaşıyor olmak en büyük motivasyonumuz. Daha nice kargo paketinde buluşmak dileğiyle…

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR