Minimal Nazar Harf Kolye
Minimal Nazar Harf Kolye
Minimal Nazar Harf Kolye

Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf, Yuvarlak Uçlu Zincir Kolye

Fiyat : ₺275,00(KDV Dahil)

 

⭐️Vip seridir. (RODYUM KAPLAMA)

⭐️Ürünlerimizin hiçbiri nikel içermemektedir. Alerji yapmaz. (Aşırı hassasiyeti olmayan müşterilerimiz gönül rahatlığıyla tercih edebilirler) 

⭐️Günlük kullanıma uygun olup sudan etkilenmez.

⭐️Duş, Deniz, Havuz, Hamam, Spa kullanımında %99’a kadar dayanıklıdır. Parfüm ve kimyasallara maruz kalmadığı sürece ürünlerimizi kararmadan uzun süre sıkıntısız kullanabilirsiniz.(Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)

 

Dayanıklı Mavi Nazar Boncuk VIP Kolye Kolyemiz ile zarafetin ve enerjiyi korumanın ahenkli bir karışımını kucaklayın.

Bu zarif parça hem estetik güzellik hem de güçlü, pozitif bir aura arayanlarda yankı uyandırmak için titizlikle üretildi.

Yuvarlak ve Harf detaylı merkez parçası, huzur ve iç huzuru yayan sakinleştirici bir mavi tonda büyüleyici bir zirkon taşa sahiptir.

İkonik nazar boncuğu ile ustaca detaylandırılmış, negatif enerjilere karşı bir kalkanı sembolize ederek, yaşam yolculuğunuzda size güç ve koruma hissi sunuyor.

Hassas cilde sahip olanlar için tasarlanan kolye ucu, yalnızca güzelliğini arttırmakla kalmayıp aynı zamanda rahatınızı da sağlayan parlak, hipoalerjenik bir kaplama sağlamak için ustalıkla rodyum kaplanmıştır. Altın renkli yuvarlak kolye ucu, boynunuza zarif bir şekilde oturan, stil ve dayanıklılığı mükemmel bir şekilde harmanlayan, nikel içermeyen dayanıklı bir zincirle tamamlanıyor.

Bu kolyeyi her taktığınızda, içsel gücünüz ve direnciniz size hatırlatılacak. Zorlukların üstesinden gelinebileceğinin ve sıkıntıları büyümeye dönüştürme gücüne sahip olduğunuzun somut bir hatırlatıcısı olmasına izin verin. Bu aksesuar sadece bir süs değil; yolculuğunuzun bir yansıması ve sarsılmaz ruhunuzun bir amblemidir.

Resilience Mavi Nazar Zirkon Kolye Kolyemiz ile korumanın güzelliğini ve dayanıklılığın cazibesini yaşayın.

Modayı aşan ve metanet ve pozitifliğin değerli bir tılsımına dönüşen bu anlamlı parça ile kendinizi şımartın veya sevdiğiniz birini şaşırtın.

Kaplama
Rodyum
Taş
Zirkon
Alerjen uyarısı
Nikel içermez
Etiketler
Mavi, Mavi Nazar, Mavi Nazar Boncuk, Mavi Nazar Boncuk Minimal, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Yuvarlak, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Yuvarlak Uçlu, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Yuvarlak Uçlu Zincir, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Yuvarlak Uçlu Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Yuvarlak Uçlu Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Yuvarlak Zincir, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Yuvarlak Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Yuvarlak Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Uçlu, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Uçlu Zincir, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Uçlu Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Uçlu Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Zincir, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Harf Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Yuvarlak, Mavi Nazar Boncuk Minimal Yuvarlak Uçlu, Mavi Nazar Boncuk Minimal Yuvarlak Uçlu Zincir, Mavi Nazar Boncuk Minimal Yuvarlak Uçlu Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Yuvarlak Uçlu Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Yuvarlak Zincir, Mavi Nazar Boncuk Minimal Yuvarlak Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Yuvarlak Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Uçlu, Mavi Nazar Boncuk Minimal Uçlu Zincir, Mavi Nazar Boncuk Minimal Uçlu Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Uçlu Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Zincir, Mavi Nazar Boncuk Minimal Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Minimal Kolye, Mavi Nazar Boncuk Harf, Mavi Nazar Boncuk Harf Yuvarlak, Mavi Nazar Boncuk Harf Yuvarlak Uçlu, Mavi Nazar Boncuk Harf Yuvarlak Uçlu Zincir, Mavi Nazar Boncuk Harf Yuvarlak Uçlu Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Harf Yuvarlak Uçlu Kolye, Mavi Nazar Boncuk Harf Yuvarlak Zincir, Mavi Nazar Boncuk Harf Yuvarlak Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Harf Yuvarlak Kolye, Mavi Nazar Boncuk Harf Uçlu, Mavi Nazar Boncuk Harf Uçlu Zincir, Mavi Nazar Boncuk Harf Uçlu Zincir Kolye, Mavi Nazar Boncuk Harf Uçlu Kolye, Mavi Nazar Boncuk Harf Zincir, Mavi Nazar Boncuk Harf Zincir Kolye,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR