Üçlü Çengel İğne Detaylı Tasarım Vip Bilekli Spor ve Şık Tarz
Üçlü Çengel İğne Detaylı Tasarım Vip Bilekli Spor ve Şık Tarz

Üçlü Çengel İğne Detaylı Tasarım Vip Bilekli Spor ve Şık Tarz

Fiyat : ₺1.275,00(KDV Dahil)

Tarzınızı ve ruhunuzu yükselteceği kesin olan zarif bir dokunuşa sahip seçkin Üçlü Bileziğimizle tanışın.

 

Vip seridir. (RODYUM KAPLAMA)

⭐️Ürünlerimizin hiçbiri nikel içermemektedir. Alerji yapmaz. (Aşırı hassasiyeti olmayan müşterilerimiz gönül rahatlığıyla tercih edebilirler) 

⭐️Günlük kullanıma uygun olup sudan etkilenmez.

⭐️Duş, Deniz, Havuz, Hamam, Spa kullanımında %99’a kadar dayanıklıdır. Parfüm ve kimyasallara maruz kalmadığı sürece ürünlerimizi kararmadan uzun süre sıkıntısız kullanabilirsiniz.(Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.)

 

Çengel İğne Detaylı 3'lü Kelepçe Bileklik

Bu bileklik sadece bir aksesuar değil; benzersiz bireyselliğinizin bir yansıması ve içinizdeki güzelliğin bir simgesidir.

Detaylara büyük özen gösterilerek hazırlanmış bu bilekliğin özel tasarımı, dayanıklılık ve güç mesajı taşıyan büyüleyici bir çengelli iğne süsüne sahiptir.

Kelepçe modeli, bileğinizi zarafetle sararak rahat bir uyum sağlar ve göz kamaştırıcı bir zirkon taşının dahil edilmesi, içinizdeki ışıltıyı yansıtan bir ışıltı katar.

İster özel bir gün için giyiniyor, ister günlük görünümünüzü yükseltmek istiyor olun, bu Üçlü Bileklik, inceliği modern ile zahmetsizce harmanlıyor.

Kendinizi ifade etmenin gücünü kucaklayın ve bu bilekliğin benzersiz tarzınızın bir kanıtı olmasına izin verin. Kendinize güvenin, zarafetinizi kucaklayın ve attığınız her adımda ışığınızın parlamasına izin verin.

Güzellik, anlam ve modanın mükemmel bir uyum içinde birleştiği Üçlü Bileklik ile aksesuar tarzını yükseltin.

 

Etiketler
Zirkon, Zirkon Taşları, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Tasarım, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Tasarım Kelepçe Vip, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Tasarım Kelepçe Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Tasarım Kelepçe Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Tasarım Vip, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Tasarım Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Tasarım Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Kelepçe Vip, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Kelepçe Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Kelepçe Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Vip, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Özel Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Tasarım, Zirkon Taşları ile Köşeli Tasarım Kelepçe, Zirkon Taşları ile Köşeli Tasarım Kelepçe Vip, Zirkon Taşları ile Köşeli Tasarım Kelepçe Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Tasarım Kelepçe Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Tasarım Vip, Zirkon Taşları ile Köşeli Tasarım Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Tasarım Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Kelepçe, Zirkon Taşları ile Köşeli Kelepçe Vip, Zirkon Taşları ile Köşeli Kelepçe Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Kelepçe Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Vip, Zirkon Taşları ile Köşeli Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Köşeli Bileklik, Zirkon Taşları ile Özel, Zirkon Taşları ile Özel Tasarım, Zirkon Taşları ile Özel Tasarım Kelepçe, Zirkon Taşları ile Özel Tasarım Kelepçe Vip, Zirkon Taşları ile Özel Tasarım Kelepçe Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Özel Tasarım Kelepçe Bileklik, Zirkon Taşları ile Özel Tasarım Vip, Zirkon Taşları ile Özel Tasarım Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Özel Tasarım Bileklik, Zirkon Taşları ile Özel Kelepçe, Zirkon Taşları ile Özel Kelepçe Vip, Zirkon Taşları ile Özel Kelepçe Vip Bileklik, Zirkon Taşları ile Özel Kelepçe Bileklik, Zirkon Taşları ile Özel Vip, Zirkon Taşları ile Özel Vip Bileklik,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR